Organizator: Grupa MTP

Dziękujemy

Podziel się

Targi Bakepol w Krakowie - to były trzy dni z najsmaczniejszymi wypiekami. Na targach pojawili się nie tylko profesjonalni piekarze i cukiernicy oraz szefowie zakładów piekarskich czy cukierniczych, ale również miłośnicy, pasjonaci dobrego chleba, którzy amatorsko, ale na najwyższym poziomie wypiekają pyszne pieczywo.

Naszym Wystawcom serdecznie dziękujemy za przygotowanie profesjonalnych i przyjaznych stoisk oraz zaprezentowanie najnowszej oferty maszyn, urządzeń, dodatków i systemów, które wspierają produkcję dobrego pieczywa.

Naszym Partnerom, którzy merytorycznie i operacyjnie wsparli nas przy organizowaniu stref pokazowych oraz całego bogatego programu wydarzeń dziękujemy, ze byli z nami przez wiele miesięcy i intensywnych tygodni przed targami, a podczas Bakepol byli dobrymi duchami wydarzenia.

Wspaniałym profesjonalnym Zwiedzającym dziękujemy za przybycie do Krakowa na nową odsłonę Bakepol i za aktywne uczestniczenia w konkursach oraz pokazach, które mamy nadzieję były porządną dawką inspiracji.

Już dziś zapraszamy na Wielką Polagrę w 2020 roku!

polagra_tech_2020.png